• باغ ویلا احسان حسینی

حدود قیمت: از تا

مقایسه ملک ها

گروه مهندسین و مشاورین املاک باغ ویلا احسان حسینی متخصص در خرید و فروش انواع باغ ، ویلا و زمین می باشد. کلیه کارمندان و اعضاء تشکیل دهنده‌ی این گروه همگی دارای تحصیلات عالیه حداقل با مدرک کارشناسی و عمدتا در رشته‌های فنی و مهندسی می‌باشند و از آموزش‌های لازم جهت ارایه خدمات مشاوره‌ای در زمینه املاک بهره جسته‌اند.

مشتری مداری و احترام

اهداف مجموعه:

با توجه به اینکه حرفه مشاورین املاک از دیرباز در کشورمان وجود داشته،  با عنایت به رشد جمعیت و گسترش شهرها، نیاز به ایجاد ساختاری حرفه‌ای و مدرن و امروزی در این راستا به چشم می‌خورد که متاسفانه غالبا امروزه ارائه چنین خدمات حرفه‌ای در این صنعت کمتر مشاهده می‎‌گردد. لذا اهداف اصلی این مجموعه بر اساس اصول زیر طراحی و تبیین شده است:

  1. ارائه سرویس‌های لازم به مشتریان محترم جهت هر گونه معاملات ملکی با روش‌های نوین امروزی و با عنایت به حفظ کرامات انسانی مشتریان محترم بر پایه رعایت اصول مشتری مداری.
  2. ارائه خدمات مشاوره‌ای فنی به مشتریان محترم.
  3. ارایه خدمات حقوقی جهت انجام معاملات مشتریان محترم و انعقاد قراردادهای اصولی و متقن جهت کاهش ضریب مخاطرات احتمالی.

همواره از مهم ترین اهداف مجموعه ی باغ ویلا احسان حسینی احترام به حقوق مشتریان و مصرف کنندگان و جلب رضایت ایشان بوده است و ما تمام تلاش خود را برای حفظ رضایت و ارائه ی خدمات نوین به مشتریان خود خواهیم کرد.

                    ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

آدرس دفتر مرکزی باغ ویلا احسان حسینی  :

جاده قدم کرج به هشتگرد، تهراندشت، بعد از زیرگذر، ۵۰ متر نرسیده به میدان ایران فریمکو، سمت چپ، باغ ویلا احسان حسینی

آدرس دفتر شعبه دو باغ ویلا احسان حسینی :

جاده قدیم کرج به هشتگرد، تهراندشت، ۳۰۰ متر به سمت داخل تهراندشت، سمت راست، باغ ویلا احسان حسینی

شماره تماس مدیریت :

09126619156 ( تماس فقط جهت انتقادات و پیشنهادات)

شماره تماس های پاسخگویی :

09120448629

09120448627

آدرس پیج اینستاگرام :

https://instagram.com/baghvila_ehsanhoseini?igshid=oblw7zwsw0tx

 آدرس کانال تلگرام :

https://t.me/baghvila_ehsanhoseini